Суперечка – Юрій Піменов

Суперечка   Юрій Піменов

Назва картини говорить сама за себе. На ній зображено суперечку молодого хлопця і дівчини. Швидше за все, вони вчаться в якомусь інституті, і зайшли перекусити в їдальні. Це типова їдальня з фарбованими в сіро-блакитний колір стінами, підлогою, викладеним чорно-білою плиткою в шаховому порядку і простими столами та стільцями. Столова нічим не примітна і схожа на десятки інших подібних закладів.

За столом сидить дівчина з рудим волоссям, одягнена в коричневий костюм і чорні чоботи. У неї рівно підстрижена чубчик, що доходить майже до брів, а волосся зібране ззаду шпилькою або бантиком. Навпроти дівчини сидить молодий хлопець з темним волоссям, у сірому костюмі і в чорних черевиках. Вони одягнені без будь-яких надмірностей, але зі смаком.

Судячи по рухах рук, вони жваво про щось сперечаються. Це мирний суперечка, де кожен висловлює свою точку зору і доводить її, при цьому, не переходячи на взаємні образи. Дівчина однією рукою тримається за підборіддя, наче про щось думає і шукає відповідь на репліку опонента. Ніхто не хоче поступатися, але доводи молодої людини схоже більш грунтовні, тому дівчина відразу не знайшла вагомого аргументу для відстоювання своєї позиції і задумалася. Вони сидять у їдальні і сперечаються, і за цим заняттям абсолютно не зауважують навколишнього їх обстановки.

Хлопець дає більш аргументовані відповіді і швидше за все він переможе у суперечці. Дівчина замислилась і не факт, що вона знайде відповідь на слова свого співрозмовника. Ю. Піменов зміг так тонко зобразити те, що відбувається на своїй картині, що будь-яка людина, що дивиться на неї, відразу зрозуміє, у чому її суть і що на ній зображено. Рухи рук молодих людей вказують на те, що вони інтелігентні люди, що поважають думку іншої людини. Їх суперечка не переходить у лайку, вони соратники і просто діляться своїми враженнями та думками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)