Святилище Кумано Дзюнися в Цунохадзу

Святилище Кумано Дзюнися в Цунохадзу

Поряд з кварталом Найто Сіндзюку розташовувалася село Цунохадзумура, через неї проходив тракт Косю-кайдо, один з п’яти найбільших трактів Японії. Але особливо примітна вона була тим, що тут знаходилося святилище Кумано Дзюнися, в якому були зібрані дванадцять богів з дванадцяти різних храмів Кумано.

Це святилище зображено у нижнього краю гравюри. Дзюнися в перекладі означає – Дванадцять Святилищ. Ще його називали Дзюнисодэн, згодом Дзюнисо, що означало “Дванадцять місць”, “Дванадцять пар”. Розташовувалося воно в мальовничому парку на березі штучного водоймища, що займає велику частину листа. Незабаром святилище виявилося в оточенні чайних будинків і ресторанів. “Веселий квартал” Уунохадзу також розташовувався у безпосередній близькості від нього.

Великий двоповерховий ресторан, сусідить зі святилищем, можна бачити в нижній частині аркуша. Вдалині, за смугою біло-жовтого туману, темніє силует гори, поросла лісом. Всі деталі в гравюрі промальовані дуже тонко і ретельно. Вечірній час в гравюрі пізнього видання позначено більш виразно: колір неба стає темно-синім. Аля досягнення декоративного ефекту в гравюру внесені смуги жовтих хмар біля підніжжя гори.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Святилище Кумано Дзюнися в Цунохадзу.