Святилище Массаки на річці Утигава, село Сэкия-але сато і святилище Суйлзин-але морі

Святилище Массаки на річці Утигава, село Сэкия але сато і святилище Суйлзин але морі

Місцевість, що прилягає до синтоистскому святилища Массаки Інарі-медзин дзіндзя, називалася Массаки. Храм Массаки Інарі, більш відомий, ніж інші храми Інарі в Едо. На території храму біля річки Сумидагава було багато ресторанчиків з красивими видами на річку. Найбільш популярними були ресторани “Косия” і “Киноэнэя”, в яких подавали фірмове блюдо дэнгаку.

Через кругле вікно ресторану, з седзі, зрізаним краєм аркуша, відкривається вид на річку Сумидагава. При злитті річок Утида і Сумидагава, на півострові, видимому в гравюрі праворуч, знаходилося синтоїстське святилище Суйдзин-але морі, перед яким встановлені ворота – торії. Саме святилише розташоване в глибині гаю. На горизонті зліва видніються будови місцевості Сэкия-но Сато, прилеглої до берегів Сумидагава.

Композицію вінчає двоголова гора Цукуба, західний пік якої називається чоловічим, східний – жіночим. Гора Цукуба вважається поетичним символом вірності і любові. У ранньому варіанті гравюри показано час після заходу сонця, тоді як у пізньому червона смуга зорі вносить рожевий відтінок у надвечірнє небо. Інтенсивнішою стала червона смуга бокаси зверху.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Святилище Массаки на річці Утигава, село Сэкия-але сато і святилище Суйлзин-але морі.