Святилище Суйдзин-але морі і місцевість Массаки біля річки Сумидагава

Святилище Суйдзин але морі і місцевість Массаки біля річки Сумидагава

На острові Мукодзима, на лівому березі річки Сумидагава в лісі перебувало синтоїстське святилище Суйдзин-але морі, посвяшенное річці Сумидагава. Головним божеством тут був дракон – володар водної стихії, який був захисником річки. Суйдзин – бог захисник від водних стихій і вогню, в якого вірили не тільки моряки, але й прості селяни.

У періоді 1596 р. з 1615 роки військове уряд бакуфу побудувала велику греблю на річці Сумидагава для захисту від повеней. На передньому плані гравюри Яэдзакура, вона зацвітала в середині весни, пізніше звичайної сакури. На протилежному березі річки Сумидагава місцевість Массаки, знаменита своїми святилищами. Гора в центрі гравюри – Пукубаяма, хоча, насправді, цю гору не можна було побачити з цього місця. Зліва ми бачимо людей, що прямують на пором для переправи через річку. Праворуч від них ворота торії з двома бронзовими ліхтарями, вони ведуть до святилища Суйдзин-але морі.

На річці видно пліт і два кораблі, які рухаються з сходу на південь. Колірні зміни в пізньому відбитку гравюри в першу чергу торкнулися відтінків воли і неба. Вони стають дещо світліше. На їх фоні виглядають яскравіше квіти сакури, вносячи в композицію декоративність. Змінився колір бокаси з червоного на синій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Святилище Суйдзин-але морі і місцевість Массаки біля річки Сумидагава.