Святиня Канда-медзин на світанку – Утагава Хиросигэ

Святиня Канда медзин на світанку   Утагава Хиросигэ

До заснування в Едо військового уряду бакуфу храм Кандамедзин знаходився біля кургану Тайра-але Масакадо, біля воріт Кандабаси, але по мірі розростання замку Едо переїхав у містечко Судзуките в Суругадаи, а потім в Юсима, у 1616 р. Храму належали величезні території, даровані сегуном. Богами храму були Онамути-але міко і Тайра-але Масакадо.

Храм знаходився на північний схід від замку Едо і був захисником міста Едо. Храмові свята Санно-маиури і Канда-маиури був широко популярні серед городян, і відрізнялися надмірною пишнотою. На них були присутні сьогун і його придворні. Хиросигэ показав частина червоного будівлі. Холодний світанок.

На гравюрі троє: синтоїстський священик-каннуси, жриця, молодий слуга, з дерев’яним відром у руках. Вони зачаровуються сходом сонця і прекрасними краєвидами, які відкриваються з тераси святилища. Хиросигэ використовує витончену техніку: додає яскравість і світло на небі, на землі і на кімоно. Кімоно жриці прикрашає складний візерунок – “хмари”. Даний лист в пізньої серії був змінений. Промені сонця фарбують в небо червоні тони, колір грунту під деревами змінюється від зеленого на передньому плані до жовтого, що переходить в сірий.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Святиня Канда-медзин на світанку – Утагава Хиросигэ.