Te Aa No Areois – Поль Гоген

Te Aa No Areois   Поль Гоген

Навесні 1891, витончений і зручний лайнер “Океан” перетинає Індійський океан, пов’язаний з французькими колоніями в Новій Каледонії. Його мальовничі пасажири, розділених на три класи під палубою, від багатих, важливих функціонерів і землевласників, до молодих людей скромного походження, які їдуть в колонії, які шукають майбутнє, яке стара Франція не була в змозі гарантувати.

Іншими словами, заокеанське судно було справжнім зоологічним істотою, цирк з дуже багатьма акторами, в яких ніхто не помітить присутність людини середнього віку, з сильними вусами і порожнім пильним поглядом, хто провів нескінченні години, сидячи на палубу, звертаючись до горизонту.

Однак, той анонімний персонаж, який зайняв одну з скромних кают третього класу, не був ніким. Він був живописцем, яким захоплюються, на ім’я Paul Gauguin, який поїхав на Острів Таїті, шукаючи артистичний викуп, повернення до екзотичного примітива, яке могло допомогти йому знайти шлях, яким могло бути очищено його Мистецтво. В його власних словах, “Захід є гнилим і кожен, хто походить на Геркулеса, може знайти нові сили, їдучи в далекі місця. І повертаючись через один або два роки після цього, тому” Однак, подорож Гогена не було одіссеєю мандрівника.

Фактично, він наказав, щоб посол особисто вітав його в Папеете ‘s гавань, як офіційний гість французького Уряду. Крім того, Папеете – таїтянська столиця – не була тропічним раєм, що це могло бути в минулі рази, екзотичний і таємничий місто знаходять великими мандрівниками як легендарний капітан Кук. Колоністи – цивільні особи і військові, і, звичайно, священики – розбестили місто зі всієї митницею лих колоніального капіталу. Однак, там все ще зберігається, в містах, віддалених від капіталу, важливої частини корінного жителя і примітивної культури, яку шукав Гоген.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)