Темза і будинки передмістя Річмонда – Антоніо Каналетто

Темза і будинки передмістя Річмонда   Антоніо Каналетто

Картина виконана в характерному для художника стилі – це об’ємне панорамне полотно, в якому важливе місце займають архітектурні і природні елементи, а люди зображуються на другому плані, як статисти, доповнюють собою загальну картину міського життя.

На полотні зображений вид на річку Темзу і Лондон з протилежної сторони. Далеко, майже на горизонті можна чітко побачити купол знаменитого собору, який, незважаючи на мініатюрні розміри, написаний виключно точно. Також на лінії горизонту добре видно шпилі безлічі міських церков, освітлених сонячними променями.

Особливістю картини є зображення зі зміщеним фокусом – художник явно перебував набагато вище рівня землі, на якомусь дуже високому будинку. Завдяки цьому, в його поле зору потрапила не тільки вся ширина річки і численні будівлі, але і безліч різноманітних судів на Темзі, а також фігурки дозвільно розгулюють по набережній пишно вбраних дам і їх кавалерів. Колірна гама картини бездоганна – це точне відображення чистого теплого дня з легким серпанком хмар на горизонті, прозорого повітря і приємною теплої погоди.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Темза і будинки передмістя Річмонда – Антоніо Каналетто.