Тиха обитель – Ісаак Левітан

Тиха обитель   Ісаак Левітан

Гори і ріки завжди відрізнялися красивими і мальовничими куточками, які так залучали художників. Левітан В. І. також не випадково вибрав таку місцевість для написання своєї роботи.

Автор хотів якомога краще перенести всю атмосферу на картину, щоб все було живим і органічним, тому особливу увагу він приділив дрібним рис картини. Якщо придивитися, то помітиш, що художник вирішив підкреслити обриси хмар, які не просто пливуть повз озера, але і додають свіжий аромат навколо.

Вдивляючись у це твір, можна уявити, як ніби вітерець колише дрібну травичку, шелестить листям, навколо все поступово починає оживати і отримує друге життя. На перший погляд в картині нічого особливо немає, хтось може спостерігати кожен день. Але, як художник зумів за допомогою пензля передати все розмаїття та унікальність цього місця, заслуговує на особливу похвалу. У автора була мета – показати різноманітність і красу того місця, де ви постійно перебуваєте. Адже в повсякденній суєті ми часто цього не помічаємо.

На картині зображено літній пейзаж. Видно, як плавно і безтурботно пливуть по небу хмари, і м’який вітер прокладає дорогу сонця. Освітлений ліс стає більш широким, міцним і надійним. Серед високих дерев видніються маківки церков, які губляться в них. Сонце висвітлює зелені куполи монастирів, що відповідають прекрасним смарагдовим відтінком. Річку на два береги поділяє міст, завдяки якому можна опинитися біля зеленого гаю. Вміло підібрані художником фарби забезпечили ефект жвавої природи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Тиха обитель – Ісаак Левітан.