У блакитному просторі – Аркадій Рилов

У блакитному просторі   Аркадій Рилов

Цю картину, історики відносять до числа тих картин, які починають розповідати нам історію живопису в радянські часи. На передній план картини, художник виставляє птицю, він їх малює в білому кольорі, вони летять над морем.

Пухнасті хмари, і блакитне небо так само не можуть залишитися без уваги. Десь далеко, художник зобразив невеликий кораблик, і ми можемо уявити, що це учнівська експедиція, лише кілька годин тому отшвартовалась від кам’янистого і скелястого берега. Куди вони тримають свій, шлях ми не знаємо. Але мені, наприклад, мимоволі захотілося опинитися там, в цьому човні, і пливти з ними в невідомому напрямку. Подорожувати по світу.

Я люблю подорожувати, мені подобається переїжджати з одного місця на інше. Раніше ми з батьками часто переїжджали, і вони пояснювали це тим, що були змушені слідувати за своєю роботою, яку вони дуже любили і цінували їй. Блакитне небо заворожує своєю висотою. Білі птахи символізують чистоту думки художника, його чисті наміри, показати нам у звичайному – прекрасне.

Одну важливу особливість я помітила, корабель, птахи, хмари, все рухається, і через якийсь час нам починає здаватися, що рухаються і скелі. Мені подобається і колірна гамма, в якій зображена картина, темне море і білі лебеді. Взагалі лебідь – благородна птиця, і так красиво, як цього художнику, на мій погляд, не вдавалося зобразити нікому.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


У блакитному просторі – Аркадій Рилов.