У майстерні художника – Володимир Маковський

У майстерні художника   Володимир Маковський

На своїй яскравій картині “В майстерні художника” Костянтин Маковський зобразив свого сина, який вставши ніжками на крісло, збирається взяти яблуко з підноса, що стоїть на столі. Сама дія картини відбувається безпосередньо в майстерні художника.

Сам автор називав свій труд “Маленький злодій”. Герой цієї картини ще занадто малий для того, щоб знати, що таке естетичне задоволення від натюрморту у фламандському стилі. Тому хлопчик, одягнений у білу нічну сорочку старається, у що б то не стало заволодіти червоним стиглим яблуком.

Його тривожний погляд і обережний нахил говорить про те, що він дійсно відчуває себе злодієм, що чинять щось погане. Маленькими ніжками дитина стоїть на багатою і розкішною тканини, яка була завбачливо розкладена художником для написання натюрморту.

Виникає відчуття, що хлопчик зовсім не боїться величезної собаки, яка лежить на строкатому килимі. З-за того, що розмір пса в кілька разів перевищує зростання дитини, і собака має руду шерсть, починає здаватися, що це вже не пес, а самий справжній величезний лев, розкинувся в кімнаті.

Доповнюють картину, надаючи їй особливий колорит, старовинна зброя, антикварні вази і багаті тканини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


У майстерні художника – Володимир Маковський.