У саду – П’єр Огюст Ренуар

У саду   Пєр Огюст Ренуар

Головними героями картини є молоді хлопець і дівчина, відпочиваючі в тихому барвистому саду в ясний день. Молодий чоловік у світло-сірому костюмі ніжно тримає дівчину за руку, а інша його рука знаходиться на її талії. Він милується її красою, дивлячись на її миле обличчя спраглим поглядом. Дівчина ж навпаки дивиться в бік глядача. Її погляд трохи задумливий, адже вона тільки що отримала пропозицію стати дружиною свого коханого, цим і зайняті всі її думки. Картина просякнута романтикою: зірвані квіти, чуттєві погляди, ніжні дотики…

П’єр Огюст Ренуар був одним з найяскравіших представників імпресіонізму, до того ж ще й засновником. Він майстерно писав портрети, зображував життя світську і життя простих людей, був справжнім поціновувачем прекрасного, починаючи від жіночої краси, закінчуючи пишнотою природи.

Художник був дуже популярний, його творчістю захоплювалися. Ренуар завойовував симпатію глядачів чарівною красою героїв своїх картин. То велика кількість картин із зображенням ніжних і красивих дівчат, звичайно ж, не могло залишити байдужим жодного чоловіка того часу. Багато картини художника зображують якісь світлі почуття, головним з яких, без сумніву, є любов. Саме нею оповиті герої картини “В саду”.

Картина “В саду” була написана П’єром Ренуаром в 1885 році. На даний момент полотно входить в колекцію Санкт-Петербурзького Ермітажу. Картина написана маслом на значних розмірів полотні. Багато років про це творі мистецтва практично ніхто не знав, так як художник чомусь вирішив не показувати його на виставках.

При створенні даної картини Ренуар трохи відійшов від стандартних правил імпресіоністів. На цей раз картина є не просто портретом, вона має ще й сюжетну лінію, яку автор завжди намагався не показувати. Дана робота не розрахована на те, щоб зачепити за душу і зворушити глядача, вона навпаки несе в собі дух умиротворення. Імпресіоністи вважали несмаком картини, виконані строго в рамках конкретного жанру живопису.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)