У жаркий день – Володимир Маковський

У жаркий день   Володимир Маковський

Багато художники в своїх творах намагалися передати реальність і правдивість побаченого. Деякі зображували красу природи, іншим подобалися міста і великі будови, а деякі показували життя народу. Однією з таких картин є твір Володимира Єгоровича Маковського “У спекотний день”.

На своєму полотні він показав відпочинок родини у літній період. Вся сім’я вийшла в парк. Він дуже зелений, свіжий і гарний. Під товстим, старим, високим деревом стоїть лавка. Перед нею біжить невелика річка. Біля неї стоїть старший з синів і тримає в руках вудку. Ще одна вудка в руках у тата, який сидить на лавці. Біля нього ми бачимо меншої дитини і няню, яка читає йому книгу. Вона прикривається парасолькою від сонця.

Позаду них стоїть дружина і тримає чоловіка за плече. Можливо, вона так підбадьорює його. За їх особам зрозуміло, що на вулиці дуже жарко. Чоловік зовсім знемагає від спеки, та й ще і кльову немає. Також няня читає цікаву розповідь і від її голосу зовсім знаходить сон.

Мене найбільше вражає їх форма одягу. У той час так було прийнято одягатися, але, наскільки їм жарко. Чоловіка у високих чоботях і костюмах з товстої тканини, а на жінках пишні сукні в підлогу. Радує, що в наш час немає таких суворих правил в одязі. А так картина дуже яскрава, красива, сонячна.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)