Ульмо – Джон Хоу

Ульмо   Джон Хоу

Перший рік навчання в художній школі-студії був для Джона, за його словами, як в тумані, він не дуже розумів, що і як потрібно робити, другий – у розбіжності з тим, що дійсно вдавалося зрозуміти, і третій пройшов в нетерплячому бажання швидше взятися за серйозну самостійну роботу і досягти професіоналізму на вибраному поприщі художника.

Роки навчання в Європі для Джона Хоу були роками постійної інформативною передозування у всіх областях живопису, скульптури і зодчества, у мистецтві Джону все здавалося одночасно давнім і новим. Джон Хоу жадібно вбирав знання, він хотів знати та вміти все, щоб самому зробити ще краще. Нічого з того, що зробив Джон в той період не збереглося. Єдиним винятком залишилися ілюстрації до видання “Лейтенант Чорної Вежі”. Шлях від учня до майстра жанру фентезі виявився важким. Джона не задовольняло те, що він робив. Його ранніми роботами були політичні мультфільми, ілюстрації до журналів та комікси.

По кілька разів переробляючи одне і те ж, він нерідко, знову ж таки за його словами, задавався питанням: – “якого диявола я займаюся цим?” Картина Джона Хоу “Ульмо” – одна з численних ілюстрацій до “Володаря кілець”. Владика морських глибин і безстрашний воїн. Хвилюється океан, небо почорніло, все віщує страшну бурю. Грізний повелитель розгнівався.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)