В лісі восени – Ісаак Левітан

В лісі восени   Ісаак Левітан

Ісаака Левітана можна назвати справжнім майстром пейзажів, так як більша частина їх є шедеврами, за словами навіть найсуворіших критиків. Левітан не просто зображував природу, він вкладав у них всю свою душу. Тому вони стають такими емоційними.

У картині “В лісі восени” автор використовує пастельні відтінки – не яскраві, не насичені, не кидаються в очі. Створюється таке відчуття, що глядач – невід’ємна частина цього полотна. Крім усього, це полегшує сприйняття твір, так як іноді буває дуже складно зрозуміти сенс барвистої картини.

Левітан показує в цьому творі, наскільки він любить природу, рідні місця, де пройшли його дитинство і юність, адже саме в цей період і здійснюються всі найцікавіші моменти.

Автор зобразив на картині пейзаж, який властивий російським лісах. На передньому плані ми бачимо ще не пожовклу галявину. Можна припустити, що це початок-середина осені, швидше за все, жовтень. Про це нам говорить тополя, чиї листя вже помаранчеві. Природа починає готуватися до настання зими. На полотні не спостерігається тварин. У них зараз справи поважней, вони готують провізію на зиму, адже перші заморозки вже на носі.

Автором показаний один з осінніх днів. Сонце, як зазвичай, світить, але тепер воно не так гріє, як раніше. Небо блакитне і чисте, погода гарна. На картині намальована хвойна гай. Як і більшість художників, Левітан В. І. любив хвойні дерева, так вони характерні для російської природи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.00 out of 5)


В лісі восени – Ісаак Левітан.