Верховна жриця – Ліс Едвардс

Верховна жриця   Ліс Едвардс

Британський ілюстратор Ліс Едвардс, відомий своїми роботами в області наукової фантастики, жанрах фентезі і хоррор, народився в 1949 році. За свій творчий період художник створив безліч ескізів для суперобложек, календарів фентазі, журналів, настільних ігор. Поряд з своїм іменем Ліс Едвардс використовує в мистецьких колах псевдонім Едвард Міллер, щоб мати можливість працювати в різних стилях і вийти за рамки умовних обмежень, встановлених при роботі з жанром хоррора.

Британська нагорода фонду Товариства Фентезі у номінації “Кращий Художник” вручалася Лісі Едвардсу сім разів; також художник-ілюстратор був удостоєний Всесвітньої премії в галузі живопису фантастики та фентезі в 2008 році. Великий цикл картин в жанрі фентезі, написані Лісом Едвардсом з використанням палітри переважно червоних і яскравих помаранчевих фарб. Фантастичні світи в роботах Едвардса часто привабливо романтичні. Незважаючи на переважання тривожного червоного кольору, вони залишають у душі глядача відчуття гармонії і спокою.

На картині Лісу Едвардса “Верховна жриця” – таїнство спілкування з Космосом. Гігантська червона планета посилає свою енергію прямо в розкриті руки чарівною жриці. Зачароване символіка, атрибути культу і маленькі сердиті дракончики, беруть активну участь в ритуалі, не заважають загальному позитивному сприйняттю картини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)