Весна іде – Сергій Виноградов

Весна іде   Сергій Виноградов

Я бачив вже кілька картин різних художників, на яких зображено початок весни. Думаю, що цей час року дуже надихає творчих людей. Основне, чим мені сподобалася картина – це те, що автор використовує досить яскраві фарби, щоб показати довгоочікуване пробудження природи.

На інших подібних картинах я рідко бачив, щоб художник використав такі яскраві відтінки рожевого, бузкового кольору. Вони зображені в різних сторонах полотна і роблять його різноманітним, наповнене свіжістю. Сніг зображений пухким, підталим, до будинку протоптана стежка. Полянка ще досить сніжна, а ганок Виноградов показав практично чистим, з талим снігом. Ми бачимо лаковані дошки невеликого дерев’яного будинку.

Небо художник намалював досить похмурим, тривожним. Хмари нагадують, що зима ще не відступила, весна не до кінця вступила в свої права. Дивлячись на небо, можна припустити, що скоро піде або дощ, або сніг, мокрий сніг, характерний для такої погоди. Створюється відчуття тривоги. Лише подекуди ми бачимо проблиски блакитного неба. Однак, незважаючи на таке нестійке час року, ніби відчувається аромат весни і змін.

Місцями сніг сходить, природа пробуджується від довгого сну, звільняється від крижаних кайданів. Вже не за горами довгоочікуване тепло. Природу не обдуриш. Дерева відчувають наближення теплих днів і тягнуться до сонця. Думаю, що в намальованому будинку поки ніхто не живе, але пройде зовсім небагато часу, і сюди приїдуть люди, почнеться нове життя, повна нових, літніх подій і вражень. Будуть чути радісні голоси, а з настанням ранку – крики птахів. Незважаючи на те, що по ночах і в ранкові години ще відчувається мороз, природа перебуває в очікуванні тепла. Чекати, судячи з усього, залишилося недовго і свіжий вітер зміниться на більш теплий, весняний.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.67 out of 5)


Весна іде – Сергій Виноградов.