Весна в Понтуазі – Каміль Піссарро

Весна в Понтуазі   Каміль Піссарро

“Фруктовий сад в цвіту. Весна” – картина, ідею створення якої Піссарро виношував давно. В його творчості вже були пейзажі, але він вважає, що Понтуаз є саме тим місцем, де краса весняного саду володіє магічною чарівністю, і йому вдасться найбільш оригінально відобразити красу природи, що пробуджується. Художник спеціально виїжджає сюди, вирішивши змінити не тільки клімат і натуру, але і техніку виконання. Все це, на його думку, дозволяло намалювати пейзаж, який і повинен стати втіленням його творчої мрії.

Піссарро створив на полотні фактуру, що нагадує бутон, але перед самим його розкриттям; це було виконано з допомогою безлічі точок, нанесених на полотно. Вони різні за формою, опуклі або плоскі, але шляхом накладення їх один на одного, досягається бажаний результат.

Кольори відрізняються багатством, завдяки чому картина просякнута експресивністю весни, не стримуваної ніякими перешкодами. Виконані в енергійної манери мазки, в поєднанні з насиченим колоритом, наповнили пейзаж живими почуттями, занурюючи глядача в світ первозданної природи. Заворожує певна недомовленість, присутня в сюжеті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Весна в Понтуазі – Каміль Піссарро.