Вид з мого вікна – Каміль Піссарро

Вид з мого вікна   Каміль Піссарро

Створена в 1886 році Восьма виставка імпресіоністів, стала останнім зборами художників цього жанру, і живописці розуміли, що розбіжності в їх середовищі досягли апогею.

Піссарро, прийняв у ній участь, виставив свою картину “Вид з мого вікна”. Полотно експонувалося в окремому залі, і сусідило з роботами Сіньяка і Сера, що повинно було підкреслити прихильність автора неоимпрессионизму – напрямку, тільки почав пускати коріння в світі живопису.

Піссарро створив полотно з використанням техніки дивизионизма і, на думку критика Ревалд, плями різних кольорів, утворені з маленьких мазків округлої форми, що відповідали певним елементам, таким як світло, колір, тінь. При розгляді картини, з’єднання всіх елементів відбувалося на очах у глядача.

У творі простежується кардинальний відхід Піссарро від імпресіонізму, наділеного його індивідуальними авторськими деталями, але, фахівці також помітили, що художник максимально зблизився з живописом Сера. Куди подівся його інстинктивний дар відчувати природу.

Робота представляє одну з небагатьох картин суворо пуантилистского напрями; цей метод не принесе йому задоволення, і він незабаром повернеться до своєї старої імпресіоністичній манері.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Вид з мого вікна – Каміль Піссарро.