Віконтеса Сансекондо з дітьми – Франческо Пармиджанино

Віконтеса Сансекондо з дітьми   Франческо Пармиджанино

Картина Пармиджанино “Віконтеса Сансекондо з дітьми”, дерево, олія. В 1531 році художник повернувся в Парму, не наживши далеко від батьківщини багатств, але зате відточивши майстерність, придбавши безліч вірних товаришів і популярність серед знавців мистецтва.

З цього часу починається другий “пармський” період творчості художника. Пармиджанино пише картини і портрети на замовлення, працює багато і плідно. Сімейний портрет “Віконтеса Сансекондо з дітьми” написаний в класичному стилі Ренесансу, так художник писав будучи захопленим учнем і послідовником великих метрів живопису Мікеланджело, Рафаэляи і, звичайно, Караваджо. Ніякої зайвої стилизованности, спотворення малюнка або манірності, навпаки, повна гідності і благородства жінка написала реалістично і правдиво, а живі дитячі обличчя безпосередні та міли.

Майже одразу ж по приїзді італійського майстра в рідне місто зраділі пармци замовили йому розпис церкви Санта-Марія делла Стекката. Над розписами пармської церкви він працював аж до 1539, але затримка з їх завершенням призвела в підсумку до укладення його у в’язницю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Віконтеса Сансекондо з дітьми – Франческо Пармиджанино.