Височина Суванолаи в Ниппори

Височина Суванолаи в Ниппори

Синтоїстське святилише Сувамедзин було побудовано в 1205 голу, воно вважалося охоронцем двох прилеглих місцевостей – Янака і Ниппори. Від нього відкривався чудовий вид на село Ниппори, що тягнеться з півдня від воріт храму Янака Каннодзи височини Сува, де і знаходилося святилище Сувамедзи.

Сам храм Хиросигэ не зображує, показуючи тільки сад, прилеглий до нього. Досить крутий схил веде також до сіл Асакуса і Микавадзима, потопаючим в квітучої сакури. За рисовими полями, далеко ліворуч височать гори Нікко і праворуч – двоголова Нуку-баяма. Височина Сува привертала величезну кількість людей, любовавшихся цвітінням сакури, як і показано на гравюрі Хиросигэ.

У садах почергово цвіли квіти на протязі всього року. Необхідно відзначити, що часто художник не слідував реальним пропорціям і обрисах гір, важлива була не стільки топографічна точність, скільки впізнаваність місцевості, навіває ряд асоціацій у сучасників. На півдні храмового комплексу Сувамедзин знаходився храм Дзекоин, відомий своїми прекрасними зимовими пейзажами.

Другий варіант цієї гравюри перероблений. Темно-синя смуга на передньому плані переходить в блакитний колір дороги, продовжений на дальньому плані. У першому варіанті дальній план має зелений живе. Темно-червоне небо на горизонті переходить в темно-синю смугу бокаси вгорі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Височина Суванолаи в Ниппори.