Храм Сандзюсангэндо в Фукагава – Утагава Хиросигэ

Храм Сандзюсангэндо в Фукагава   Утагава Хиросигэ

Сандзюсангэндо – Храм у Тридцять Три Кена. Кен – це міра довжини, що дорівнює 1,80 м. Між стовпами галереї цього храму було тридцять три прольоту і відстань між прольотами було одно не одному, а двом кэнам. Таким чином, довжина храму становила майже 120 метрів, шириною 7 метрів. Ця галерея зображена на передньому плані гравюри. Храм, що знаходиться в Фукагава, був побудований за зразком однойменного храму, побудованого в Кіото в 1164 році по велінню імператора Го-Сіракава.

Західну галерею храму стали використовувати для змагань у стрільбі з лука, які незабаром придбали популярність по всій країні. Між храмами існувала невелика різниця. Всередині киотоского храму перебувала 1001 статуя бодхисаттви Senju-Каннон. Усередині храму в Фукагава знаходилася тільки одна статуя Senju-Каннон. Ймовірно, основне його призначення полягало в проведенні змагань тосія.

За храмом, на дальньому плані гравюри видно чайні павільйони і вхід на територію храму. Колірні зміни в пізньому варіанті торкнулися лише фарбування дерев, які придбали темні обриси по краях крон. Колір Аороти, мулу ший вздовж храму, має складний зелений відтінок, що переходить в коричневий.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Храм Сандзюсангэндо в Фукагава – Утагава Хиросигэ.