Художник у своїй майстерні – Франсуа Буше

Художник у своїй майстерні   Франсуа Буше

Картина французького живописця Франсуа Буше “Художник у своїй майстерні”. Розмір картини 27 x 22 см, полотно, олія. В 1720 році у віці сімнадцяти років Буші вступив до майстерні гравера Жана-Франсуа Карса, що дозволило йому вивчити мистецтво оформлення книг і роботу з гравюрою, а також самостійно заробляти на життя. У 1722 році Буші було доручено ілюструвати нове видання “Французької історії” Габріеля Даніеля.

Участь у 1722-1723 роках у створенні офортів для “Збірки Жюльєна”, в якому відтворювалися в гравюрі всі твору Антуана Ватто, дозволило Буші познайомитися з роботами цього художника, засвоїти його композиційні прийоми і стилістику. В 1723 році Франсуа Буше переміг у конкурсі на Римську премію Королівської академії живопису і скульптури. Ця перемога давала художнику право на навчання в Римі, але в італійському філії академії не знайшлося для переможця вільного місця і відправитися в подорож по Італії молодому живописцю довелося за власний рахунок.

У Римі на Буші особливо сильне враження справили роботи живописців П’єтро да Кортона і Франческо Альбані. Повернувшись з Італії в 1731 році, Буше майже відразу ж став кандидатом в Королівську академію по відділенню історичної живопису, а вже в 1734 році художника затвердили як повноправного члена академії за картину міфологічної тематики “Рінальдо і Армида”. Перші роки після італійської подорожі в творчій діяльності художника Франсуа Буше були майже повністю присвячені малюнку, копіювання та гравюрі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)