Замок на скелі – Роб Гонсалвес

Замок на скелі   Роб Гонсалвес

На картині зображено скелясте узбережжя якогось моря або океану з тонкою смужкою пляжу внизу. В першу чергу, в очі кидається замок. Здається, що це велика будівля, що належала якомусь середньовічному королю або герцогу. Але це всього лише пісочний замок, хоча і виконаний професійно, з безліччю дрібних деталей, так що створюється відчуття повної подібності.

Діти біля замку праворуч як раз і наносять останні завершальні штрихи, ще кілька дітей піднімаються з піском по червоному сходах з берега.

В цілому, картина справляє враження дещо нереальним. Замок здається справжнім, якщо порівнювати його з маленькою фігуркою дитини внизу, але, в той же час, він явно зроблений з піску і висотою не перевищує дорослої людини. Можливо, справа в перспективі, яка спотворює розміри і відстань: сходи зображена невеликий по висоті, але в той же час здається, що відстань від замку до піщаного пляжу дуже велике, так як дитину внизу ледве видно. Скелі бузкового відтінку теж додають нереальність зображеного на картині.

В цілому, картина справляє дуже позитивне враження. Колірна гамма підібрана добре, у картини є сюжет і якась цілісність. У ній як би поєднується два зображення: величезний замок, підноситься над морем, і пісочний замок, який будують діти. Таке поєднання будить уяву.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)