Захід сонця у Венеції – Клод Моне

Захід сонця у Венеції   Клод Моне

Картина “Захід сонця у Венеції” Клода Моне, яка була намальована маслом в 1908 році, належить Національному музею Кардіфф, національної художньої галереї Уельсу. Оригінал картини написаний олією на полотні розміром 65.2 cm х 92.4 cm.

Термін імпресія означає процес захоплення сенсорної інформації з допомогою сітківки ока для розпізнавання будь-якого об’єкта. Наприклад, спочатку око бачить маленькі чорні плями, перш ніж визнає в них пішоходів далеко. Коли ви виходите малювати, постарайтеся забути, що об’єкти, які перед вами – це дерево, дім, поле або щось інше, часто пояснював Моне сусідові в Живерні. Я маю на увазі лише квадрат синього, або довгасту форму рожевого кольору, або смугу жовтого, але не об’єкт, хоча надаю йому колір, що відповідає реальності.

Такий метод допомагає не створювати наївне враження від картини і тієї сцени, яку вона відображає. Пізніше він розповідав, що хотів би отримати досвід сліпого, який несподівано отримує можливість бачити все в перший раз. “Захід сонця у Венеції” – яскравий приклад роботи імпресіоніста. Картину “Сутінки в Венеції”, яка була написана восени 1908 року в Венеції, відносять до цієї класифікації. Картина була створена, коли Моне і його дружина Еліс подорожували на власному автомобілі по Венеції. Перший раз вони зупинилися в Палаццо Барбаро, а потім – в готелі Бриттаниа.

Саме там він створив цей шедевр. Коли Моне створював цей морський мальовничий пейзаж, він почав втрачати зір через катаракти. Так само, як і багатьох інших художників, які були вражені хворобою очей, це спровокувало його до створення справжніх шедеврів. Яскраві блакитні, жовті та червоні кольори були використані Моне, щоб зобразити захід у Венеції. Через лагуну, ми бачимо Венецію і церква на венеціанському острові.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Захід сонця у Венеції – Клод Моне.