Зима в лісі (Іній) – Іван Шишкін

Зима в лісі (Іній)   Іван Шишкін

Знаменитого художника Івана Івановича Шишкіна вважають співаком російської лісу. Саме завдяки картин із зображенням лісу у всіх його видах він отримав найбільшу популярність. Він зображував як ліс у різних станах, так і в різні пори року. Безліч дерев то залитих сонячним світлом, то покритих снігом. Здається, що немає такого виду, який не був зображений автором.

Однією з вершин його творчості вважається картина “Зима в лісі. Іній”. На ній показано гарне сонячний, морозний ранок. Промені світла освітлюють вкриту снігом землю, чому він переливається і блищить всієї своєю красою. Ніч була морозна, і всі гілки дерев прикрасили білими пухнастими нарядами, а тепер тільки взблескивают на сонці яскравими фарбами. Серед верхівок дерев проглядається блакитне зимове небо. Дуже яскраве, красиве, захоплююче і холодне.

З правої сторони картини автор показав соснові стовбури в непроглядній густоті. А лівий край більш рідкісний. Тут зігнуті стовбури різних дерев. В глибині ледве помітно лежить сломленное дерево, практично повністю занесене снігом. А середина полотна нагадує стежку. Вона як би розділяє ліс на дві частини і далеко можна розгледіти його закінчення.

Картина чудова своєю жвавістю, реалістичністю і красою. Це саме той ліс, що оточує нас з усіх сторін. Так красиво промальовувати кожну засніжену гілочку, травинку, кущик, показати вигини дерев і стрункі сосни, може тільки справді талановитий і закоханий у цю красу осіб. Саме таким і є Іван Шишкін.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)