Зимовий пейзаж – Ігор Грабар

Зимовий пейзаж   Ігор Грабар

Зима – найхолодніша пора року. Але якщо не брати до уваги цей недолік, вона стає самою дивною. Скільки в ній світла, чистоти, свіжості. Мені здається, що цією порою року з натхненням захоплювався Ігор Еммануїлович Грабар. Його картина.”Зимовий пейзаж” показує всю красу цієї пори.

На картині зображені його улюблені берези, які обіймаються з маленькими ялинками на засніженій лісовій галявині. Дуже красиве і чисте небо написано більш холодними тонами, що ще сильніше передає зимову пору. По тіні від дерев можна зрозуміти, що тільки недавно зійшло сонце, і автор працював вранці. День обіцяє бути сонячним та яскравим.

На першому плані картини видно молода крива берізка і висохла ялина. Художник дуже дбайливо накидав белоствольную березу, і тонкі лінії голих гілок покаліченою їли. Снігу автор теж присвятив чимало часу. Наскільки захоплено він передав його колір, який здається не білим, а прохолодно блакитним. Задній план прикрашають тонкостволие красуні берези з пухнастими вічно зеленими ялинами. Вкриті інеєм і переливаються на сонці вони ніби відкривають обійми наступному дню.

Дивлячись на цю картину неможливо виміряти захват і радість від краси і краси природи. Зображене зимовий ранок у картині В. Грабаря “Зимовий пейзаж” просто закохує в себе і свого творця. Мені здається, що це саме звичайне, але і в той же час надзвичайно чудовий витвір автора. Він настільки реально зобразив побачене, що дивлячись на цей витвір мистецтва, відчувається морозна прохолода по всьому тілу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Зимовий пейзаж – Ігор Грабар.