Золота осінь в Карелії – Василь Мішків

Золота осінь в Карелії   Василь Мішків

Знаменитий художник пейзажист ХХ століття Василь Васильович Мішків і донині є гордістю Росії. Природа Півночі завжди надихала його для нових творінь, додавала сил і віри. Це видно з його твору “Золота осінь в Карелії”.

На полотні зображений осінній пейзаж. Автор намалював всі деталі пізньої осені. Небо затягнуте сірими хмарами. Дерева приукрасились в жовто-оранжеві кольори. Вдалині ще видніється зелена трава, але й та вже втратила свою яскравість. Тільки вічно зелені сосни нічого не змінили. Автор надав їм трохи темряви і похмурості, щоб і вони засумували за річним днів.

Дуже красиво і гармонійно навколо цієї краси виглядають великі камені. Вони як охоронці стережуть краси Карелії. Вдалині, слідуючи по проїжджій дорозі, видніється озеро. А за ним ще більш густий і темний ліс.

І хоча на перший погляд здається, що це звичайний осінній пейзаж, але з допомогою кольорів, гри тіней і тонів автор зобразив сувору природу Півночі. Саме це надає їй такої неповторності і унікальності всупереч заїжджої темі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)