Трійця і смерть Христа – Лудовико Карраччі

Трійця і смерть Христа   Лудовико Карраччі

Лудовико Карраччі належав до сім’ї італійських художників XVI – XVII ст. Він доводився двоюрідним братом Агостіно і Аннібале Карраччі. З ім’ям братів Карраччи пов’язане становлення академізму в італійському мистецтві.

Важливий внесок у цей процес внесла заснована художниками приблизно в 1585 “Академія вступили на правильний шлях” у Болоньї. У своїй творчості брати Карраччі з’єднували вивчення натури з її ідеалізацією в дусі традицій Високого Відродження. Твір Лудовико Карраччі “Трійця і смерть Христа” відрізняють характерне для художників звернення до яскравим контрастним кольорам, піднесена драматизація і анатомічно точна трактування оголеного тіла.

Сюжет картини підпорядкований складною богословської програмі і включає дві композиції: власне “Трійцю” та “Зняття з хреста” , які органічно поєднані художником. Інші відомі твори: “Портрет Джованні Габріеллі з лютнею”. Аннібале Карраччі. Картинна галерея, Дрезден; “Мадонна Барджели”. Лудовико Карраччі. 1588. Національна пінакотека, Болонья; “Св. Сімейство під пальмою” . Лудовико Карраччі. ДМОМ їм. А. С. Пушкіна, Москва.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Трійця і смерть Христа – Лудовико Карраччі.