Волзькі лагуни – Федір Васильєв

Волзькі лагуни   Федір Васильєв

На картині російського художника Федора Васильєва” Волзькі лагуни” зображений річний похмурий день. Художник любив подорожувати по Волзі і тому хотів показати нам всі пережиті враження в цій картині.

Волга стала для Васильєва джерелом споживання різних вражень. Спокій і велич прибережної лагуни вразило автора і саме простір наповнює полотно. Незважаючи на великі темні хмари, картина виглядає бездоганно, вся колірна гама фарб виражена дуже чітко і красиво, автор використовує в основному піщано-жовті і сіро-білі фарби.

Густі темні хмари нависли над прибережною лагуною і перебувала на задньому плані пагорбом, здається, що скоро очікується гроза. Художник любив природу всім серцем і дуже переживав її змін, ці зміни він і намагався нам показати у всій своїй красі.

Васильєв прагнув показати нам свій глибокий внутрішній світ, красу і любов, бурі і переживання на цьому чудовому полотні. Живописець міг бачити і розрізняти характер дерев, кущів, трави, він намагається показати всі дрібниці, навіть пагорб на задньому плані покритий травою виглядає бездоганно гарним, його вигини і не рівні краї ми бачимо чіткими і свіжими. Автор ретельно спостерігав за природою, зробивши такий шедевр мистецтва.

Також на полотні ми можемо побачити трохи помітну веселку. Веселка є одним з найбільш дивовижних явищ у природі. Навіть через густі хмари вона проступає і виглядає казково, на картині видно, що веселка здалася перед прийдешньої грозою і зливою. Васильєв хотів показати нам передгрозове стан природи і велич прибережної лагуни, і смію зауважити, йому це вдалося.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)