Забута млин – Олександр Кисельов

Забута млин   Олександр Кисельов

На своїй картині “Забута млин” А. А. Кисельов зображує російську сільський пейзаж. У центрі картини ми бачимо широку прозору річку. В її темно-зелених водах дивним чином відбивається небо і гіллясті дерева. Біля берега багато річкової гальки, яка де-не-де темними плямами проглядається з води. На рівній гладі води, злегка погойдуючись від вітру, прив’язаний човен.

Це рибальське судно, а сам господар човна стоїть на березі, з перекинутою вудкою через плече. Його біла кашкет виділяється на загальному тлі, отсвечиваясь в променях літнього сонця. Особа рибака, приховане під кашкетом, повернута в протилежний бік від глядача. Він дивиться на покинуті будиночки млини, які побудовані на річці, і підтримуються палями.

Недалеко біля рибака знаходиться величезний кам’яний валун, який робить людину мізерно малим, порівняно з собою. На березі позаду рибака ростуть чагарники, і лежить зрубаний стовбур берези і сухі гілки. Є досить висока височина, на якій ростуть різні польові квіти і трави, які дбайливо прикривають зверху підносяться над ними крони дерев.

По інший бік річки пасуться сільськогосподарські тварини: вівці та корови, вибираючи саму свіжу травичку, ще не висушену палючим сонцем. На небі видніється легка блакить, на якій прозорою білою вуаллю лягли пухнасті хмари. Як раз сама чудова погода для того, щоб здійснити вдалий улов.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)