Непереможний – Олександр Шилов

Непереможний   Олександр Шилов

Відомий художник Олександр Максович Шилов багатьом відомий саме своїми портретами. Він зобразив безліч відомих людей, але велике місце в його творчості займають картини тих, хто пережив війну. Одним з найбільш яскравих портретів цього жанру є картина “Непереможний”.

Перед нами постає стрункий силует ветерана Великої Вітчизняної війни. Це дідусь із сивим волоссям з довгими бровами і закрученими вусами. Його зморене обличчя пережитим часом і покрите зморшками, але від нього випромінюється тепло і любов. Дуже добрі, але трошки сумні очі. Одягнений він у гарну військову шинель. На грудях висять ордени за мужність. Він пройшов через всю війну, бачив багато страшних речей, але зміг здолати всі і залишитися у нашій пам’яті непереможним героєм.

Доповненням образу служить фон картини. Красиве блакитне небо, де ніде пропливають хмаринками і золотисте поле пшениці. Автор як би показує нам, що ми отримали завдяки таким людям. Мирне небо над головою і засіяні поля, де скоро будуть працювати вільні люди. Ми ніколи не повинні забувати, в якому неосяжному боргу знаходимося перед цими людьми. Скільки ми їм зобов’язані. Все, що зараз має кожен з нас це завдяки їм. І нехай такий важкий час більше ніколи не повториться.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Непереможний – Олександр Шилов.