Версаль. Прогулянка короля – Олександр Бенуа

Версаль. Прогулянка короля   Олександр Бенуа

З дитинства відомого російського модерніста Олександра Бенуа тягнуло до вивчення і зображення європейського і російського бароко. Він з великим успіхом у своїх творах об’єднував традиційне російське народну творчість і сучасні європейські течії. Атмосфера в дитячі роки в його будинку дуже сприяла розвитку художніх навичок, тому малювати він почав дуже рано.

Під час життя в Парижі Олександр Бенуа пильно вивчав життя і мистецтво епохи Людовика XIV. У той час він створює цикл картин, присвячений надзвичайною красою і витонченій розкоші Версаля. Пишність XVI століття Бенуа показує глядачеві через призму 20 століття.

На полотні “Версаль. Прогулянка короля” споруди і природа стають єдиним цілим. Довга славна історія багатьох королівських пологів зберігається в цих алеях, статуях. Бенуа на своїй картині змалював образ цілої епохи минулого. Версальські сади є чудовим зразком французького бароко.

Полотно “Версаль. Прогулянка короля” наповнена атмосферою версальського парку. Сіре вбрання небо займає великий простір на картині. Промені сонця просвічують через хмари, тіниста алея тягнеться в далечінь і розділяє парк на дві частини. Тихий, спокійний оживляють пейзаж невеликі фігури короля і його численної свити. Короля, старої людини, везе на візку молодий слуга, двоє інших йдуть ззаду і про щось розмовляють.

Використання Олександром Бенуа олівця додає картині певний обсяг.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Версаль. Прогулянка короля – Олександр Бенуа.