Шарж на Макса Бірбома – Уолтер Річард Сиккерт

Шарж на Макса Бірбома   Уолтер Річард Сиккерт

Сиккерт відомий, в першу чергу, як живописець, але він був також обдарованим графіком. Це не повинно дивувати, якщо згадати про традиції сім’ї Сиккертов і про те, що в молодості художник навчався у Уістлера, одного з найбільш відомих графіків другої половини XIX століття. Свої перші гравюри він створив саме в майстерні Уістлера. Необхідно зазначити, що графіка Сиккерта тісно пов’язана з його живописом.

У 1880-ті роки він почав створювати гравюри на тему мюзик-холу, які згодом перевів в масло. Пізніше він повторив цей процес у зворотному напрямку, зробивши гравюри зі своїх старих картин. Один час у Сиккерта були навіть свої граверні майстерні.

Щоправда, успіху це підприємство не мало, гравюри продавалися погано, і з часом художник залишив цей жанр. Найбільшу увагу публіка приділяла не стільки “самостійної графіку” Сиккерта, скільки його журнальним ілюстрацій, виконаним у техніці гравюри. Особливою популярністю користувалися його карикатурні портрети. Вгорі ви можете бачити сиккертовскую карикатуру на Макса Бірбома, відомого англійського письменника, майстра пародії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Шарж на Макса Бірбома – Уолтер Річард Сиккерт.