Афіша Джейн Авріль – Анрі де Тулуз-Лотрек

Афіша Джейн Авріль   Анрі де Тулуз Лотрек

“Жарден де Парі” дуже скоро став наймоднішим місцем у місті, тому що там “гуляли на широку ногу”. Лері передбачив для своїх відвідувачів розваги на будь-який смак: тут була і майданчик для танців, і арена для циркових номерів, і тир, і бар, і гірки для катання, і балагани з танцівницями, виконували танець живота, і ворожки. Тут виступали виконавиці “несамовитою кадрилі” “Мулен Руж”. Якось Ла Гулю, високо піднявши ногу, наважилася збити капелюх у самого принца Уельського: “Гей, д Уельс, почастуй шампанським!” У цій атмосфері фривольного свята, серед ілюмінованих дерев з переможним виглядом розгулювали “найкрасивіші дівчата Парижа в супроводі своїх власників”.

Лотрек скомпонував для Джейн Авріль афішу, дивно поєднується з цим розкішним кафешантаном. Мабуть, він ще ніколи не досягав у своїх плакатах такої легкості.

Що може бути прекрасніше цього плакату в японському стилі, на якому зображена танцівниця з сумним обличчям. Ногою в чорній панчосі вона закинула свої нижні спідниці. На передньому плані Лотрек намалював величезний гриф контрабаса, на рідкість одухотворений – можна було подумати, що в нього вдихнули життя.

“Ах, життя, життя!” – вигукував Лотрек, і в його прекрасних очах миготів насмішкуватий вогник.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Афіша Джейн Авріль – Анрі де Тулуз-Лотрек.