Дитяча спортивна школа – Олександра Сайкіна

Дитяча спортивна школа   Олександра Сайкіна

Я люблю творчість цієї художниці, особливо мені подобається картина “Дитяча спортивна школа”. Дивлячись на цю картину, мимоволі з’являється бажання зайнятися спортом, а може бути навіть захопитися яким-небудь певним видом спорту.

Правильно кажуть, що спорт – це перш за все запорука здоров’я і саме це символізують дівчата, зображені на картині. Спорт не тільки зміцнює здоров’я, але ще і допомагає підтримувати фізичну форму, красу і розвиває силові навички.

Художниця намалювала на картині чистий зал, для заняття спортом, де молоді дівчата, які швидше за все ще навчаються в школі займаються художньою гімнастикою. На всіх учнів надіті однакові костюми для заняття цим видом спорту.

Купальники в них обов’язково з довгими рукавами, на ногах у всіх спеціальні чешки білого кольору, саме в такій формі дівчатам зручніше всього виконувати різного рівня складності, гімнастичні вправи. Дивлячись на цю картину, створюється враження, що дівчатка стоять перед нами, на стільки реалістично зуміла зобразити їх художниця.

Передній план картини, займає зображена в червоному костюмі дівчинка. Руки її уперти в боки, а підборіддя задран вгору, показуючи її величну поставу. Стає зрозуміло, що ця дівчинка не просто виділяється з навколишніх, вона є лідером серед інших дівчаток, це помітно по заздрісним поглядам інших учениць.

Якщо відволіктися від цієї дівчинки, ми помітимо дівчинку, яка тримає обруч і ще одну дівчинку, яка мабуть натягує злетівшу чешку. Однак цих двох дівчаток, я швидше за все віднесла б до тих, що з заздрістю спостерігають за лідером у червоному костюмі. Мені дуже сподобалася ця картина, вона передає весь спортивний настрій, той що діється в залі, і з’являється бажання зануритися в ту атмосферу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Дитяча спортивна школа – Олександра Сайкіна.