Дракони и рицари – Кен Келли

Дракони и рицари   Кен Келли

На відміну від більшості викладачів живопису, які незмінно рекомендували своїм учням продовжувати навчання у вищих художніх закладах, у пані Вэлерайоус був абсолютно протилежний підхід. Вона переконала батьків Кена не наполягати на продовженні художнього освиті після закінчення Кеном середньої школи. Пані Вэлерайоус вважала, що це зруйнує його природний і унікальний стиль. Це було Кену тільки на руку, оскільки він завжди мріяв стати морським піхотинцем.

Після закінчення середньої школи він здійснив свою мрію і протягом наступних чотирьох років їздив по всьому світу: служив у В’єтнамі і в затоці Гуантанамо. Під час служби йому не раз доводилося використовувати свої художні навички. Коли його частина морських піхотинців розміщувалася на Кубі, він навіть зробив ілюстрації для американського журналу “The Gitmo Gazette”. На картині Кена Келлі “Дракони і лицарі” зображені персонажі скандинавської міфології. Чудове, яскраве полотно. Є на ньому і вогняні “морські дияволи”, і лицарі в бойовому спорядженні, і крилаті коні.

Чарівна атмосфера чарівництва, казковості і, як ніби, наївності в картинах Кена Келлі викликають симпатію у людей будь-якого віку. Середньовічний замок, полихающее пожежею нічне небо, дракони з зміїними язиками – все це фантастичний і прекрасний світ художника Кена Келлі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)