Пам’ять про зірок – Тім Уайт

Память про зірок   Тім Уайт

Тіму Уайту не виповнилося ще й п’яти років, коли він вирішив, що буде художником. Вибір юного дарування виявився єдино вірним. Відразу після закінчення школи в 1968 році він вступив в художній коледж, щоб отримати професійну освіту.

Тім Уайт хотів бути не просто художником, він хотів стати кращим, а для цього доводилося дуже багато працювати. Його перша робота побачила світ у Лондоні в 1969 році, коли Уайт ще був студентом коледжу, вона називалася “Синя імператриця”. Інші студентські роботи, в основному, чорно-білі також періодично друкувалися різними журналами. До цього часу Тім Уайт вже достатньо сформувався як художник фентезійного жанру зі своїм власним унікальним стилем.

Картина Тіма Уайта “Пам’ять про зірок” оповідає про ідентифікації власне себе, як крихітної часточки Всесвіту, про незрозумілою тязі кожної людини у пізнанні своєї таємничої зв’язку з космосом. Кожна людина в якийсь момент, дивлячись в нічне зоряне небо відчуває незрозуміле почуття причетності до загадкового світу, почуття, схоже на тривалу розлуку з рідною домівкою. І відчуття, що звідти, здалеку прямо на нас дивляться зовсім не чужі очі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)