Повня – Кен Келлі

Повня   Кен Келлі

У тому ж 1968 році, Келлі отримав свій перший професійний замовлення. Перш, ніж віддати замовнику, він показав її Френку Фразетте, щоб почути його думку. Фразетте здалося, що у жінки на картині занадто переляканий вираз обличчя. Довелося поверх старого особи написати нове, яке вийшло більш вдалим. Тепер все було відмінно. Ця робота була виконана для журналу Уоррена “Вампирелла” і названа “Прихована агресія”. Інший час року Кен також працював на Уоррена і журнал “Skywald”.

У 1969 році Келлі почав оформляти обкладинки книг і з тих активно співпрацює з багатьма серйозними видавництвами. Кен Келлі ілюстрував літературні праці таких відомих авторів фентезі, як Роберт Говард Роберт Адам і інших незмінних лідерів продажів. Паралельно з виготовленням суперобложек Келлі співпрацював з більшістю великих виробників іграшок, оформляв обкладинки музичних альбомів, включаючи рок-групи “Кісс”, для якої створив дві картини, за що і був нагороджений в номінації кращий художник “золотого альбому” року.

Картини Кена Келлі буквально наповнені енергією і пульсацією життя, за роки творчості митця вони не втратили здатності будити уяву і вражати глядача в далекі-далекі місця, де відбувалися ці події. На картині Кена Келлі “повний Місяць” ми бачимо жахливе перетворення. Ще хвилину тому у дівчини був ніжний коханець, але настала опівночі і замість свого коханого, нещасна побачила кошлате чудовисько з вовчої мордою, що видає несамовитий виття. Повний місяць – час перевертнів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)