Портрет дружини художника Марі-Жанні Бюзо – Франсуа Буше

Портрет дружини художника Марі Жанні Бюзо   Франсуа Буше

Картина французького живописця Франсуа Буше “Портрет дружини художника Марі-Жанні Бюзо”. Розмір картини 57 x 68 см, полотно, олія. Цей портрет в інтер’єрі пензля майстра рококо відомий також під назвою “Мадам Буші”. У 1733 році Франсуа Буше поєднувався шлюбом з сімнадцятирічної чарівною дівчиною, красунею Марі-Жанні Бюзо.

Образ Марі-Жанні надалі творчості Буші буде присутній на багатьох картинах живописця. Дружина художника послужила моделлю для численних богинь і німф, створених Буші в сценах картин міфологічної тематики, а також моделлю в ряді жанрових картин.

У 1735 році Франсуа Буше став викладати мистецтво малюнка і живопису в Королівській академії, спочатку як асистент майстра, а потім – як майстер живопису. Але незважаючи на цей постійний заробіток сім’я Буші була обмежена в засобах, і швидше за все, саме з цієї причини у другій половині 30-х років 18 століття Франсуа Буше став працювати в жанрі театральної декорації і на мануфактурі у Бове, де створював численні картони для килимів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Портрет дружини художника Марі-Жанні Бюзо – Франсуа Буше.