Портрет юнака з розірваною рукавичкою – Тіціан Вечелліо

Портрет юнака з розірваною рукавичкою   Тіціан Вечелліо

Картина художника Тіциано Вечелліо “Портрет юнака з рукавичкою розірваної”. Розмір картини 100 x 89 см, полотно, олія. Найбільш повно втілити ідеал фізично і духовно прекрасної людини, даного у всій життєвій повноті його буття, Тіцианом вдається в портреті. Такий портрет юнака з рукавичкою розірваної.

У цьому портреті чудово передано індивідуальне схожість, і все ж головна увага художника звернено не на приватні деталі в образі людини, а на загальне, на саме характерне для його образу. Тіціан як би розкриває через індивідуальне своєрідність особистості загальні типові риси людини епохи Відродження.

Широкі плечі, сильні та виразні руки, вільна грація пози, недбало розстебнута у ворота біла сорочка, смагляве юнацьке обличчя, на якому виділяються очі з їх живим блиском, створюють образ, повний свіжості і чарівності молодості. Характер переданий з усією життєвою безпосередністю, але саме в цих рисах розкриваються основні якості і вся неповторна гармонія людини щасливого і не знає болісних сумнівів і внутрішнього розладу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Портрет юнака з розірваною рукавичкою – Тіціан Вечелліо.