Шинкар – Дієго Веласкес

Шинкар   Дієго Веласкес

Картина іспанського художника Дієго Веласкеса “Шинкар”. Розмір картини 100 x 122 см, полотно, олія. Картина севільського художника Веласкеса з циклу бодегонес має також іншу назву “В харчевні”.

Трактири і трактирні заклади поділялися на різні види по роду торгівлі, яку їм надавалося проводити: готелі, ресторації, трактири і кафе-ресторани складали вищий розряд, харчевні – нижчий. До закладів трактирного промислу без віддачі в оренду покоїв відносяться: трактири, ресторани, харчевні і духани; овочеві і фруктові лавки і ренсковие погребу з подачою закусок або страв; столові, кухмистерские, буфети при театрах, на пароплавах, пристанях, станціях залізниць, на гуляннях і т. д.; пивні лавки з продажею гарячої їжі; кондитерські та тістечка з продажею припасів для споживання на місці; кавові, їстівні чи закусочні лавки.

У трактирах і трактирних закладах, станційних будинках і ренскових льохах дозволяється всякого роду продаж міцних напоїв, як російських, так і іноземних, у тому числі пива, портера і меду; в заїжджих дворах або корчмах, тимчасових виставках, винних і ведерних крамницях дозволяється продаж тих же напоїв, але тільки російської приготування; пивні лавки можуть продавати тільки пиво, портер і мед, а погребу з продажу російських виноградних вин – тільки вина.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Шинкар – Дієго Веласкес.