Стерилізоване молоко – Теофіль-Олександр Стейнлен

Стерилізоване молоко   Теофіль Олександр Стейнлен

Теофіль Олександр Стейнлен, який також працював в області друкованої графіки, користувався в Парижі в 1890-ті роки набагато більшою популярністю, ніж Тулуз-Лотрек. Виходець із Швейцарії, Стейнлен з’явився в Парижі в 1881 році і швидко завоював популярність у тих же колах, що і Тулуз-Лотрек.

Свою увагу Стейнлен зосередив на теми повсякденного життя столиці. Він цікавився політикою, співпрацював з такими анархістськими і антибуржуазними виданнями, як “Chambard Socialiste” і “Feuille”. Найвідомішим політичним плакатом Стейнлена став Petit Sou, видрукуваний в 1900 році і передбачив революційні плакати 1920-х років. Стейнлен робить ілюстрації для сатиричного тижневика Арістіда Брюана “Le Mirliton” і його видання нонконформистской поезії. Він створив безліч рекламних афіш, образи яких здаються цілком реальними.

Рекламний плакат стерилізованого молока Стейнлена виконаний у стилі модерн. Прямокутна форма стільця, червоне плаття, особливий шрифт, стилізовані зображення котів – все це є прикметами стилю. Стейнлен знайшов своє місце в історії мистецтва: коли Пабло Пікассо з’явився в Парижі в 1900 році, саме Стейнлен вплинув на стиль його ранніх малюнків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Стерилізоване молоко – Теофіль-Олександр Стейнлен.