Портрет дами в образі сивіли – Гвідо Рені

Портрет дами в образі сивіли   Гвідо Рені

Картина болонського живописця Гвідо Рені “Портрет дами в образі сивіли”. Розмір картини 92 x 74 см, полотно, олія.

В період повного розквіту італійського мистецтва, з’явилася ціла фаланга даровитих і геніальних художників, які звели портрет ступінь високоизящной картини, увічнює всю сутність характеру даної особи в момент самого яскравого її вираження. Рафаель, Себастіано дель Пьомбо, Тіціан, Джорджоне, Тінторетто, Караваджо, Рені і безліч інших майстрів прославилися стільки ж своїми портретами, скільки і історичними картинами.

Портрет набував все більшого і більшого значення в діяльності художників і в зв’язку з загальним напрямком цих шкіл удосконалювався, головним чином, відносно колориту і світлотіні. З результатом 17 століття манірність і умовність, водворившиеся в мистецтві взагалі завадили портрета втриматися на досягнуту ним висоті і навіть відсунули цей жанр живопису на другий план.

Тим не менш, у 17 і 18 століттях працювали такі чудові портретисти, як П. Миньяр, Р. Ріго, Детруа і Н. Ларжильер у Франції, Купецкий, Р. Менгс і А. Граф в Німеччині, Рейнольдс, Лауренс і Гайнсборо в Англії, Гойя в Іспанії, Левицький і Боровиковський в Росії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)