Зимовий ранок – Андрій Рябушкін

Зимовий ранок   Андрій Рябушкін

Руська земля багата відомими і талановитими поетами, письменниками та художниками. Одним з їх числа є Рябушкін Андрій Петрович, отримав своє визнання завдяки Третьякову, який побачив його картину, написану в Санкт-Петербурзькій Академії мистецтв. За всю свою життя автор створив багато чудових і чарівних полотен. Одним із самих улюблених мною є полотно “Зимовий ранок”.

На своїй картині автор показав дахи будинків, верхівки дерев і зимове небо. Саме на цьому рівні самий гарний, свіжий, ще ніким не зворушений сніг. Ніч тільки поступилася світла свої володіння. Небо блакитне, але одночасно з тим холодне-холодне. Також про сильному морозі кажуть вкриті інеєм дерева. Трошки сонячного світла і вони почнуть виблискують різними кольорами. День повинен бути дуже спокійний і сонячний. Дим, що струмує з будинків, піднімається прямою лінією вгору, це говорить про те, що немає присутності вітру.

На передній частині картини художник зобразив високий будинок. По всій видимості, в два поверхи. Але контрастом того, що це не найвища будівля є купола церкви. Вони тягнуть свої золоті хрести до неба і висвітлюють своїм світлом всю село.

Дивишся на всю цю морозну красу і уявляєш себе в теплому будинку, біля віконця. Ось-ось зійде сонечко, і діти повипригивают на вулицю грати на снігу. Зима прекрасна і гарна пора, навіть, незважаючи на мороз. Це і показав нам автор на своєму полотні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)