Артеміда – Берклі Шо

Артеміда   Берклі Шо

Берклі Шо, народився в 1949 році, є, мабуть, самим титулованим американським художником в області наукової фантастики. Він п’ять разів висувався на премію “Хьюго” у номінації “Кращий художник” отримав десять найвищих нагород різного гатунку і шість разів був нагороджений щорічною премією в галузі фентезі.

У 1995 році робота Берклі Шо “Країна чудес” отримала премію Чеслі за краще просторове зображення. З 1978 року Шо проілюстрував більше п’ятисот книг і журналів, включаючи оформлення малюнками книг таких світил наукової фантастики, як Айзек Азімов, Фредерік Пол та інших відомих авторів.

Налічується більше двадцяти великих картин, написаних художником, для видань фентезі і наукової фантастики. За мотивами картин Берклі Шо також створено ряд скульптур. Картина Берклі Шо “Артеміда” є прикладом яскравого таланту американського художника. Юна мисливиця безстрашно вступає в бій з драконами. Зачаївшись за кам’яним виступом скелі, вона чекає свого супротивника і влучним пострілом з лука вбиває його наповал.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)