Воїнство демонів – Кріс Ахиллеос

Воїнство демонів   Кріс Ахиллеос

Найбільш повне зібрання робіт Кріса Ахиллеоса було випущено у трьох томах на декількох європейських мовах. У ці книги увійшли, крім раніше виданих, і останні роботи митця. Сама ж велика колекція робіт своєрідного творчості Кріса Ахиллеоса, зібрана в онлайн-галереї на сайті.

У цій галереї представлені картини Ахиллеоса з усіх трьох книг, а також інші, менш відомі широкій публіці роботи майстра. Це було зроблено за бажанням самого Кріса, який хотів, щоб його мистецтво було доступним кожному, хто любить фантастику, вміє мріяти і хто зберіг молодість і вогонь душі, як сам Ахиллеос.

На картині Кріса Ахиллеоса “Воїнство демонів” ми бачимо набрід нечисті, що зібралася на розбій і пограбування заради власної розваги й наживи. Розкриті кричали пасти виродків, дубини, мечі, списи – знаряддя вбивства напоготові.

Над усім цим височіє величезна відразлива фігура їх пана. Всі вони з радістю будуть безжально вбивати бо так наказав повелитель. Він всемогутній, він жорстокий, він все бачить і нікого не пощадить. Жадібність, злість і агресія темних сил зображена Крісом Ахиллеосом зі всією силою таланту майстра фентезі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)