Коханці – Пабло Пікассо

Коханці   Пабло Пікассо

Пікассо – це геніальний художник, який залишив свій творчий доробок, що вражає свій незвичністю. Роботи великого художника не знаходять аналогів. Зрозуміти Пікассо дано далеко не всім. При першому знайомстві з його роботами, вони шокують. У світі неоднозначне ставлення до його творчості. Хтось захоплюється і вважає Пікассо генієм, хтось не розуміє і повністю заперечує його живопис.

Життя художника поділена на різні періоди, кожен з яких має свою назву. Всі вони впливали на Пікассо і мали відображення в його полотнах.

Картина “Коханці” належить до періоду під назвою “класицизм”. Він був у житті художника з 1917 року по 1925 рік. Сюжет показує пару закоханих. Не відомо, можливо, вони познайомилися і виникла любов. Можливо, вони давно знайомі і в кожного свої сім’ї. Чоловік з любов’ю і бажанням обіймає дівчину. Вона скромно опустила погляд, ніби, дуже соромиться того, що відбувається.

Примітний момент в цій картині, те, що пара зображена у звичному для звичайних людей образі. Адже Пікассо написав безліч полотен, де люди змінені до невпізнання і потворності. Також його не раз звинувачували в тому, що він ненавидить жінок і знущається над ними у своїх роботах.

Пікассо навмисно спотворював особи, фігури, розрізав тіло на геометричні фігури. Багато дослідників пояснюють негативне ставлення до жіночої статі, тим, що у Пікассо були складні стосунки з його першою дружиною. Але жінок у його житті було стільки, скільки не було в кого.

Дана робота показує нам милі риси обличчя, як хлопця, так і його коханої. Пікассо створив картину, коли йому було 41 рік. Що вплинуло на нього в момент створення цього сюжету? Можливо, він знову був закоханий в чергову жінку. Полотно знаходиться на зберіганні в Національній галереї Вашингтона. США.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)