Інфанта Марія Анна, королева Угорська – Дієго Веласкес

Інфанта Марія Анна, королева Угорська   Дієго Веласкес

Картина іспанського художника Дієго Веласкеса “Інфанта Марія Анна, королева Угорська”. Розмір портрета 60 x 46 см, полотно, олія. Інфант, інфанта – в Іспанії та Португалії титул всіх принців і принцес королівського дому; тільки в Іспанії з XIV століття спадкоємець престолу носить титул принца Астурійського, а в Португалії до відділення Бразилії він носив титул принца Бразильського.

Титули інфант або інфанта іспанські принци і принцеси зберігають і тоді, коли вони отримують престол в іншій країні. Те, що становить особисту власність інфанта або інфанти, називається “инфантадо”. Марія Анна Іспанська – іспанська інфанта, перша дружина Фердинанда III, імператор Священної Римської імперії і короля Угорщини. Марія Анна була молодшою дочкою іспанського короля Філіпа III і Маргарити Австрійської.

Молодша сестра французької королеви Анни Австрійської і іспанського короля Філіпа IV. Старша сестра кардинала-інфанта Фердинанда. На початку 1620-х років англійський король Яків I розглядав Марію Анну як можливу наречену для свого сина і спадкоємця Карла I. Карл I навіть відвідав Мадрид, щоб зустрітися з нею.

Однак оскільки Карл I відмовився прийняти католицизм, а Марія Ганна відмовилася вийти заміж за протестанта, цього союзу не судилося відбутися. 20 лютого 1631 року Марія Анна вийшла заміж за свого кузена, майбутнього імператора Фердинанда III, від якого у неї було 6 дітей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Інфанта Марія Анна, королева Угорська – Дієго Веласкес.