Автопортрет в капелюсі з шовковим бантом – Ангеліка Кауфман

Автопортрет в капелюсі з шовковим бантом   Ангеліка Кауфман

Картина швейцарської художниці Анжеліки Кауфман “Автопортрет в капелюсі з шовковим бантом”. Розмір картини 77 x 63 см, полотно, олія.

Відображена на картині молода елегантна дама в декольтованій сукні, в капелюсі з шовковим бантом по моді того часу, з легко рассипавшимися по плечах кучерями – жінка непересічної долі. Ангеліка Кауфман, не одержала систематичної освіти, завдяки таланту і наполегливій копіюванню творів великих майстрів домоглася великих успіхів.

Про визнання художниці говорить факт обрання її членом флорентійської академії мистецтв, французької Королівської академії, Академії святого Луки в Римі і, особливо, Королівської академії в Лондоні, де вона була єдиною жінкою. Ангеліка Кауфман користувалася особливою славою як портретист.

Овальна форма полотна і приглушене звучання м’яких пастельних тонів характерні для портрета кінця XVIII століття. Уважний розумний погляд і ледь помітна усмішка, ледь трогающая куточки губ, вносять в зображення ту частку особистого, що виділяє картину з маси жіночих портретів, створених художницею. Існує кілька автопортретів Анжеліки Кауфман; ермітажний написаний до часу її повернення у Рим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Автопортрет в капелюсі з шовковим бантом – Ангеліка Кауфман.