Церера і дві німфи – Пітер Рубенс

Церера і дві німфи   Пітер Рубенс

Картина фламандського живописця Пітера Пауля Рубенса “Церера і дві німфи”. Розмір картини 223 x 162 см, полотно, олія. Цю картину міфологічної тематики про добродеянии богині Церери художник написав спільно з живописцем Франсом Снейдерсом.

Друга половина життя Рубенса пройшла по більшій частині в подорожах, які художник робив в якості посла свого государя. Так, Рубенс тричі їздив у Париж, в 1626 році відвідав Гааги, побував у Мадриді у 1628 і Лондоні в 1629 році. Під час свого перебування в цих містах, Рубенс не переставав працювати: у Мадриді їм написано ряд портретів членів королівського сімейства, виконані для бенкетної зали уатгальского палацу в Лондоні, дев’ять великих плафонів на сюжети з історії короля Якова II.

Крім того, працюючи в Антверпені і Брюсселі, Рубенс створив велику кількість картин релігійного, міфологічного і жанрового змісту, серед яких найбільш відомі: “Поклоніння волхвів” , “Втеча Лоту” , “Христос і Грішниця” , “Воскресіння Лазаря” , “Вакханалія” , “Вакх” , “Сад кохання” , “Гра кавалерів і дам в парку” , “Візники каменів” та інші картини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Церера і дві німфи – Пітер Рубенс.